• تاریخ: دی ۱۵, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 11271

پشت گوش اندازی آموزش و پرورش برای اتصال برق یک مدرسه روستایی/یکی از اعضای شورا: اگر فرزندان مسولان در این مدرسه بودند، وضع فرق می کرد

به گزارش پیام جغتای، اواسط آذر ماه سال جاری انتشار خبری با عنوان “انتظار سه ساله یک مدرسه روستایی جغتای برای اتصال برق” در همین پایگاه خبری تحلیلی و سپس انعکاس آن در سایر رسانه های شهرستان، استان و کشور تکاپو ...

به گزارش پیام جغتای، اواسط آذر ماه سال جاری انتشار خبری با عنوان “انتظار سه ساله یک مدرسه روستایی جغتای برای اتصال برق” در همین پایگاه خبری تحلیلی و سپس انعکاس آن در سایر رسانه های شهرستان، استان و کشور تکاپوی نیمه جانی برای رفع این مشکل در میان نهادهای مسول به وجود آورد.

تلاش برخی اعضای شورای روستاهای زور زمند باعث شد تا بعضی از نهادهای شهرستان نظیر فرمانداری و بخشداری مرکزی مجوز برخورداری این مدرسه از انشعاب  برق را به اداره برق شهرستان جغتای صادر نمایند.

به همین منظور احمد زمندی عضو شورای اسلامی زور زمند در گفت و گو با پیام جغتای از پشت گوش اندازی و بی تفاوتی مسولان اداره آموزش و پرورش شهرستان جغتای به منظور تامین اعتبار انجام اتصال برق برای این مدرسه گلایه کرد.

زمندی خاطرنشان کرد: پس از موافقت فرماندار و بخشدار برای اتصال برق این مدرسه، اداره برق شهرستان اعلام کرده است که به اعتباری بالغ بر 12میلیون تومان نیاز دارد تا بتواند این طرح را اجرا کند.

وی افزود: به همین منظور به اداره آموزش و پرورش شهرستان مراجعه کرده ام اما علی رغم گذشت نزدیک به 4سال از احداث این مدرسه، مسولان آموزش و پرورش جغتای جواب مشخصی به بنده ندادند.

این عضو شورای اسلامی روستای زور زمند گفت: با توجه به اینکه وضعیت مشابهی برای تنها خانه بهداشت 7 آبادی زور زمند وجود دارد موضوع تامین منابع مالی لازم را با مسولان بهداشت و درمان شهرستان نیز در میان گذاشتم اما اینبار نیز نتوانستم جواب مشخصی دریافت نمایم.

وی در پایان اظهار داشت: اگر فرزندان یکی از مسولان شهرستان در این مدرسه درس می خواند، وضعیت فرق می کرد و در همان روزهای اول تاسیس مدرسه اتصال برق نیز بدون وقفه وصل می شد، اما وقتی فرزند یک رعیت در این مدرسه درس می خواند وضعیت فعلی پیش می آید.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست