• تاریخ: دی ۱۶, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 11280

پزشک روستای زرقان به بهانه های مختلف در درمانگاه حاضر نمی شود

به گزارش پیام جغتای، به نقل از زرقان20، درمانگاه روستای زرقان در روزهای اخیر دچار بی نظمی هایی در ارئه خدمات به مردم این روستا شده است. به گفته اهالی روستا ، پزشکی که قرار است ۲۴ساعته در درمانگاه روستای زرقان مستقر باشد ...

به گزارش پیام جغتای، به نقل از زرقان20، درمانگاه روستای زرقان در روزهای اخیر دچار بی نظمی هایی در ارئه خدمات به مردم این روستا شده است.

به گفته اهالی روستا ، پزشکی که قرار است ۲۴ساعته در درمانگاه روستای زرقان مستقر باشد ، اغلب اوقات اگر بعد از ظهر یا شب تماس بگیرید به احتمال زیاد در محل نیست یا به بهانه نداشتن دارو یا کلید داروخانه درمانگاه در محل کار حاضر نمی شود، دو روز قبل یکی از اهالی با اعضای شورای اسلامی روستا به علت نبود پزشک درگیری لفظی پیدا کرده  و همه فک وفامیل شورای روستا را جلو چشمشان آورده بود. تا اینکه شورای روستا از بیمارستان جغتای درخواست پزشک جایگزین نموده بودند. این اتفاق باید هشداری برای مسئولین شبکه بهداشت جغتای باشد تا نظارت بیشتری بر عملکرد پزشکان خود در روستا ها داشته باشند. پزشکانی که مطمئناً حقوق های بالایی به خاطر استقرار در روستا دریافت می کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست