• تاریخ: آذر ۳, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 10544

واحد های صنفی کارگاهی به شهرکهای صنعتی منتقل می شوند

به گزارش پیام جغتای، روز گذشته مسعود مهدی زاده مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی  با محمد علی آبادی فرماندار جغتای در دفتر فرمانداری این شهر دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار فرماندار ضمن تقدیر از همکاری و مساعد ...

به گزارش پیام جغتای، روز گذشته مسعود مهدی زاده مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی  با محمد علی آبادی فرماندار جغتای در دفتر فرمانداری این شهر دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار فرماندار ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت مدیریت شهرک های صنعتی خراسان رضوی  در واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک صنعتی شهید رجایی جغتای، برخی از مشکلات این شهرک صنعتی را بیان کرد که از آن جمله می توان به: نبود خط تلفن ثابت، گسترش و نوسازی جدول کشی و بهسازی معابر و خیابان ها و درخواست تسریع در تحویل اسناد اراضی به مالکان اشاره کرد.

علی آبادی همچنین  در ادامه با ابراز خرسندی از افزایش تعداد واحدهای صنعتی ناحیه صنعتی جغتای، گزارشی از وضعیت صنایع مستقر در این شهرک ارایه نمود.

در این دیدار همچنین مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی، تلاش های فرماندار جغتای در راستای رونق بخشی به شهرک صنعتی جغتای را موثر توصیف کرده و به برخی از مشکلات مطرح شده توسط فرماندار جغتای پاسخ داد.

مهدی زاده در ادامه، انتقال کارگاههای صنفی داخل شهر به شهرک صنعتی را یکی از راهکارهای رونق این شهرک ها توصیف کرده و گفت: پیکیری ها لازم برای واگذاری زمین به کارگاههای کوچک در شهرک های صنعتی هستیم تا ضمن کاهش هزینه ها از میزان آلایندگی آن ها نیز کاسته شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست