۱۵:۵۲:۰۱ - چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
همزمان با دهه فجر برگزار می شود/ نمایشگاه عرضه محصولات و خدمات اقتصاد مقاومتی در «جغتای»
مسول بسیج سازندگی جغتای از برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات و خدمات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش پیام جغتای، ایام الله دهه مبارک فجر بهانه ای شده است تا فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی شهرستان جغتای، برخی خدامات و محصولات خود را به نمایش گذاشته و به افکار عمومی این شهرستان معرفی نمایند.

در همین راستا مسول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان جغتای، صبح امروز با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: نمایشگاه عرضه محصولات و خدمات اقتصاد مقاومتی شهرستان جغتای با همکاری جهاد کشاورزی جغتای، سپاه و بسیج جامعه پزشکی جغتای برگزار می شود.

وی تشریح کرد: این نمایشگاه همزمان با دهه مبارک فجر و از ۱۵ تا۲۱ بهمن ماه سال جاری در محوطه اداره ورزش و جوانان شهرستان جغتای به عرضه و معرفی دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و هنری می پردازد.

مسول بسیج سازندگی جغتای افزود: معرفی و فروش محصولات کشاورزی نطیر انواع خشکبار، داروهای گیاهی و برخی مواد غذایی در کنار انجام برخی خدامات پزشکی رایگان نظیر تست قند و فشار خون توسط تیم بسیج جامعه پزشکی از جمله بخش های این نمایشگاه خواهد بود.

وی یادآور شد: دوخت رایگان چادر برای بانوان توسط اعضای بسیج خواهران حوزه حضرت آسیه(س)، و ارایه مشاوره در زمینه مشاغل خانگی و کشت و پرورش انواع داروی گیاهی توسط کارشناسان از دیگر بخش های این نمایشگاه خواهد بود.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای