۱۲:۵۱:۳۹ - چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
مردم روستاهای جغتای برای گرفتن سود سهام عدالت آواره شهر شده اند
به گزارش پیام جغتای، وقتی با یکی از اهالی روستاهای غربی جغتای روبرو شدم که دنبال آدرس شرکت سهام عدالت شهرستان و یا به قول خودش جویای آدرس اداره سهام عدالت بود بعد از دادن آدرس تلاش کردم تا بفهمانم که از پرداخت سود خبری نیست اما بنده خدا فقط به آنچه که از طریق صدا

به گزارش پیام جغتای، وقتی با یکی از اهالی روستاهای غربی جغتای روبرو شدم که دنبال آدرس شرکت سهام عدالت شهرستان و یا به قول خودش جویای آدرس اداره سهام عدالت بود بعد از دادن آدرس تلاش کردم تا بفهمانم که از پرداخت سود خبری نیست اما بنده خدا فقط به آنچه که از طریق صدا و سیما شنیده بود استناد می کرد و مصر بود که گفته اند: سود سهام عدالت را می پردازند و اگر امروز نتوانم، وقت دیگری نمی توانم سودم را بگیرم.

برگشتم و با کلید واژه سهام عدالت اخبار متناسب را دنبال کردم اما از آنچه که این پیرمرد روستایی می گفت خبری نبود و هیچ منبع موثق و معتبری مدعی پرداخت سود به دارندگان سهام عدالت نشده بود.

در ادامه سری هم به سامانه معرفی شده از طرف سامانه خصوصی سازی زدم و بعد از بارگذاری شماره ملی خودم باز هم از پرداخت سود سهام عدالت خبری نبود و ماحصل ورود به این سامانه فقط اطلاع از وضعیت سود اختصاص یافته و همچنین میزان سهامی بود که به من تعلق گرفته بود.

اما نکته تامل برانگیز در این رابطه بساط سودجویی افرادی می باشد که با استفاده از این موج ایجاد شده اقدام به اخذ هزینه از این مردم بخت برگشته در این روزهای نزدیک به عید می کنند.

شایان ذکر است در روزهای اخیر علی رغم تلاش رسانه های بومی شهرستان برای روشنگری در این زمینه، مردم برای به اصطلاح گرفتن سود سهام عدالت به کافی نت ها، شرکت تعاونی سهام عدالت و تایپ و تکثیری های سطح شهر هجوم آورده اند و خود را متحمل هزینه های بی مورد می کنند.

انتهای پیام/

  1. آرمان   اسفند ۱۸, ۱۳۹۵  

    بد نیست از خودتان بپرسید که علت جار زدن در بلندگوی مساجد و هیئتهای روستاهای زمند برای مراجعه به یک محل خاص در جغتای برای دریافت برگه سهام عدالت چه بوده است .
    مردم بدبخت ۷ یا ۸ روستای زمند اولین مراجعین به کافی نت ها بودند و می گفتند پسر فلانی در بلندگو جار زده که به مغازه فلان شخص مراجعه کنید و برگه سود سهام را دریافت کنید!


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای