۱۳:۳۳:۰۰ - دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵
كلنگ احداث حسينيه خداشاهی ها در كربلا بر زمين زده شد+ تصاویر
به گزارش پیام جغتای، صبح روز گذشته، كلنگ احداث حسينيه روستای خداشاه از توابع بخش هلالی شهرستان جغتای با حضور حجت الاسلام والمسلمين بهجتي مسئول بعثه رهبري در كربلا، سركنسول ايران در كربلاي معلي و همچنين حجت الاسلام والمسلمين عسكري، مسئول فرهنگي بعثه رهبري در كربلا به زمين زده شد. در همین راستا صبح امروز مهدی خداشاهی

به گزارش پیام جغتای، صبح روز گذشته، كلنگ احداث حسينيه روستای خداشاه از توابع بخش هلالی شهرستان جغتای با حضور حجت الاسلام والمسلمين بهجتي مسئول بعثه رهبري در كربلا، سركنسول ايران در كربلاي معلي و همچنين حجت الاسلام والمسلمين عسكري، مسئول فرهنگي بعثه رهبري در كربلا به زمين زده شد.

در همین راستا صبح امروز مهدی خداشاهی عضو هیئت مدیره و رئیس هیت امنا حسینیه ابوالفضلی روستای خداشاه به خبرنگار پیام جغتای گفت: مدت دو سال است که زمین مورد نظر را با کمک های مالی اهالی روستا و به قیمت تمام شده 4 میلیارد ریال خریداری شده است.

خداشاهی ضمن تقدیر از همکاری اهالی روستا، افزود: حضور مردم و کمک های آنها برای این حسینیه همانند ساخت و تکمیل حسینیه و زائرسرای خداشاهی ها در مشهد مقدس، بی نظیر و مثال زدنی بود.

وي همچنین با قدرداني از همكاري بعثه مقام معظم رهبری و كنسول گري افزود: مساحت زمين اين حسينيه 100متر مربع می باشد که در فاصله يك كيلومتري از حرم مطهر امام حسين(ع) واقع شده و قرار است در هشت طبقه ساخته شود.

خداشاهي در پایان خاطرنشان کرد: استقرار اهالی روستای خداشاه در این حسینیه و زائر سرا به صورت رایگان خواهد بود.

انتهای یپام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای