۹:۴۷:۵۹ - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
فردا/ گاز مدرسه روستای «فریمانه» وصل می شود
پس از انتشار گزارشی از عدم اتصال مدرسه روستای فریمانه از توابع شهرستان جغتای، تحرکات برای اتصال این مدرسه به نعمت گاز، سرعت بیشتری به خود گرفت.

به گزارش پیام جغتای، پس از انتشار گزارشی از وضعیت سیستم گرمایشی مدرسه خیر ساز سید یحیی احمدی مقدم روستای فریمانه از توابع بخش مرکزی شهرستان جغتای در رسانه های محلی و استانی، تحرکات برای اتصال این مدرسه به نعمت گاز، سرعت بیشتری به خود گرفت.

این مدرسه که در چند متری مسیر عبور لوله اصلی گاز این روستا واقع شده است، از این نعمت برای گرمایش کلاس های خود بی بهره مانده بود که طبق اخبار دریافتی از چند تن از اهالی این روستا، طی امروز یا فردا، این مشکل می شود.

عدم اتصال این مدرسه به شبکه گاز با اعتراض هایی از طرف والدین همراه شده بود، چرا که استفاده از وسایل گرمایشی نفت سوز با وجود مشکلات تهیه سوخت، نمی توانست فضای کلاسها را گرم کند و از این رو باعث سرماخوردگی تعدادی از دانش آموزان می شد.

در همین راستا محمد نوربخش عضو شورای اسلامی این روستا صبح امروز در گفت و گو با پیام جغتای، ضمن تقدیر از پیگیری های رسانه ای انجام شده در راستای رفع این مشکل، خاطرنشان کرد: عملیات اتصال مدرسه سید یحیی احمدی مقدم به شبکه گاز به پایان رسیده و این مدرسه طی امروز یا فردا به شبکه گاز شهری متصل می شود و می تواند از سیستم گرمایشی شوفاژ استفاده کند.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای