۱۳:۳۳:۵۲ - چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
امام جمعه بخش هلالی جغتای:
خیانت بنی صدر باعث سقوط خرمشهر شد
امام جمعه بخش هلالی جغتای گفت: مضای خائنانه سند ۲۰۳۰ در راستای ترویج فرهنگ غرب در میان اقشار کشورمان به انجام رسیده است

  • به گزارش پیام جغتای، حجت الاسلام حسن عارفی نیا امام جمعه بخش هلالی شهرستان جغتای که در صبحگاه مشترک یگان های مسلح این شهرستان سخنرانی میکرد، با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر با وجود آن استحکامات عظیم و حمایت های نظامی و لجستیکی غرب و شرق از رژیم بعث عراق و اسارت دهها هزار نفر از سربازان دشمن نمی تواند به عنوان یک امر عادی جلوه داده شود.

حجت الاسلام عارفی نیا افزود: یکی از شاهدان عینی اوضاع خرمشهر رهبر معظم انقلاب می باشد که در خاطرات خود می نویسد: وقتی خرمشهر رفتم به چشم خود دیدم که فضا غم آلود و دلها سرشار از غصه بود و دشمن با اتکا به کمک های بیگانه در جای جای شهر مستقر شده بود اما از طرفی دیگر رزمندگانی با دست خالی و با اعتقاد راسخ به نصرت الهی حضور داشتند و توانستند با همین روحیه شهر را آزاد کنند.

وی سیاست های خیانتکارانه بنی صدر را به عنوان عامل اصلی سقوط خرمشهر عنوان و تشریح کرد: اعتقاد بنی صدر مبنی بر دادن زمین و گرفتن زمان و از طرفی عدم اعتماد به نیرو های مردمی و سپاه باعث شد تا خرمشهر به دست صدام بیافتد و خسارات فراوانی به کشور وارد شود.

حضور مردم سایه جنگ را از سر کشور دور کرده است

امام جمعه بخش هلالی جغتای اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس حضور مردم در جبهه باعث فتح خرمشهر شد و اکنون نیز علی رغم ادعای واهی برخی از مسولان، حضور همین مردم و حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی باعث شده است تا با تمام قدرت در برابر زورگویان عالم بایستیم و سایه جنگ از سر کشورمان دور بشود.

حجت الاسلم عارفی نیا خاطرنشان کرد: هر گاه با پیروی از روش غرب گراها، لیبرال ها و سکولارها، امیدها به غرب در کشور تقویت شده است، دشمن نیز در ما احساس ضعف کرده و از عملیات نظامی سخن به میان می آورد، اتفاقی که در جنگ تحمیلی رخ داد و دشمن بر حسب احساس ضعف در میام مسولان کشور این جنگ را بر ملت ایران تحمیل کرد.

سند۲۰۳۰در راستای ترویج فرهنگ غرب امضا شده است

وی گفت: آمریکایی ها هر گز توان و عرضه حمله نظامی به کشورمان را نداشته و ندارد چرا که اگر توان این کار را داشتند، علیه رزمندگان حزب الله لبنان جنگی راه می انداختند تا شاید برای اسرائیل امنیت بوجود آورند.

امام جمعه بخش هلالی در پایان با اشاره به سند ۲۰۳۰ خاطرنشان کرد: امضای خائنانه سند ۲۰۳۰ در راستای ترویج فرهنگ غرب در میان اقشار کشورمان به انجام رسیده است و اگر نبود توجه رهبر معظم انقلاب، معلوم نبود چه نسخه ای برایمان پیچانده بودند.

انتهای پیام/

 

 

 


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای