• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 9442

حمله تروریست های پژاک در مریوان خنثی شد

به گزارش پیام جغتای، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بامداد امروز تعدادی از عناصر گروهک تروریستی پژاک در منطقه “گلچی در” از توابع شهرستان مریوان در کردستان حمله کردند. این اشرار مسلح که با هوشیاری سپاه پ ...

به گزارش پیام جغتای، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بامداد امروز تعدادی از عناصر گروهک تروریستی پژاک در منطقه “گلچی در” از توابع شهرستان مریوان در کردستان حمله کردند. این اشرار مسلح که با هوشیاری سپاه پاسداران مجبور به فرار شدند به سلاح های سبک و نیمه سنگین مجهز بوده و اقدام به شلیک آر.پی.جی کردند که این گلوله عمل نکرد.

 پس از فرار سراسیمه تروریست ها از محدوده این منطقه چند قبضه سلاح از آنها برجای ماند و ضبط شد. با آغاز فصل سرما حمله ور شدن برخی از عناصر گروهک پژاک در مناطق مرزی به روستاها برای سرقت احشام روستاییان و نجات از گرسنگی است.
همچنین تحریکات صنفی برای برگزاری تجمعات کور در شهرها با انتشار بیانیه ها و اعلامیه های جعلی در دستور کار قرار می گیرد که نمونه ای از آن طی روزهای گذشته رسانه ای شد.
منابع مطلع خبری از رویت میزان قابل توجهی رد خون روی زمین در مسیر فرار تروریست های پژاک بعد از حمله به منطقه “گلچی در” مریوان خبر می دهند که احتمالا نشان دهنده کشته یا زخمی شدن تعدادی از این اشرار مسلح است.
همچنین تعدادی نارنجک، خشاب های خالی و سلاح های سبک و نیمه سنگین در مسیر فرار تروریست ها کشف و ضبط شده است.
منبع: کانال تلگرامی خبر سری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست