۷:۵۷:۳۶ - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
حال فوتبال شهرستان خوب نیست/ مسولان چاره ای بیاندیشند
جمعی از فعالان فوتبالی شهرستان با انتشار بیانیه زیر در فضای مجازی، ناخرسندی خود از حال و روز این روزهای فوتبال شهرستان را اعلام کردند.

به گزارش پیام جغتای، جمعی از فعالان فوتبالی شهرستان با انتشار بیانیه زیر در فضای مجازی، ناخرسندی خود از حال و روز این روزهای فوتبال شهرستان را اعلام کردند.

در این بیانیه آمده است:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم کانال هیئت فوتبال و جامعه‌ی فوتبال شهرستان :بعد از برگزاری بسیار خوب مسابقات جام رمضان امسال، اهالی فوتبال شهرستان امیدوار بودند که هیئت فوتبال شهرستان فعالیت های بهتر ی داشته باشد. اما با گذشت ۹ ماه از سال این هیئت نیز مانند سایر هیئت های شهرستان به خواب فرو رفت و رویه چند سال اخیر خود که ” استراحت و عدم فعالیت ” بوده است را در پیش گرفت. لذا ما به عنوان اَدمین های کانال که در این مدت هدفی جز کمک به فوتبال شهرستان را نداشتیم، در تصمیمی جمعی به این نتیجه رسیدیم که همانند مسئولین هیئت استراحت کنیم و دلمان به حال این ویرانه‌ی فوتبال نسوزد. چون مسئول و نهاد بالا دستی ما (اداره ورزش و جوانان) نیز ما را در این استراحت و بی فعالیتی یاری می‌رساند. همچنین از همه ی دوستان، تیم ها، پیشکسوتان و بازیکنانی که در طول فعالیت کانال همراه ما بوده اند تشکر می کنیم.

امیدواریم نمایندگان محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم شهرستان، نگاهی ویژه به این هیئت داشته باشند تا علت عدم فعالیت دوستان مشخص شود.

و حرف آخر :
چه زیبا گفت “معلم انقلاب”:
“اگر نمیتوانی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی”

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای