۱۶:۰۴:۱۹ - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
جوابیه شورای اسلامی شهر جغتای در رابطه با گلایه یکی از شهروندان
شورای اسلامی شهر جغتای بعد از انتشار گلایه های یکی از شهروندان جغتایی در رابطه با عملکرد اعضای این شورا، با انتشار جوابیه ای به گلایه های این شهروند پاسخ داده است.

به گزارش پیام جغتای، شورای اسلامی شهر جغتای بعد از انتشار گلایه های یکی از شهروندان جغتایی در رابطه با عملکرد اعضای این شورا، با انتشار جوابیه ای به گلایه های این شهروند پاسخ داده است.

در این جوابیه آمده است:

۱- مطالبه‌گری و نقد منصفانه حق هر شهروند محترمی است و این امر باعث می شود تا ایرادات و ضعف‌های خودمان را بهتر بدانیم.

۲- نقد با تخریب و گوشه و کنایه زدن فرق می‌کنند.

۳- الحمدالله فضای نسبتا آرامی بر شهر و شهرداری و شورا حاکم است لطفا در صدد برهم زدن این فضا نباشیم.

۴- قبول داریم اشکال شورای اسلامی شهر در عدم اطلاع‌رسانی کامل است ولی در این پنج ماهه اطلاع رسانی کرده ایم و خبرنگاران محترم شاهد این مدعی هستند و انشالله تصمیم بر راه اندازی سایت شورا در بهمن ماه ۹۶ و انتشار ویژه نامه عملکرد در اواخر اسفند ماه ۹۶ را داریم.

۵- جلساتی با خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه داشتیم و مطالب را منتقل کرده و می کنیم.

۶- زمانی باید شورا را محاکمه کنیم که وعده‌های انتخاباتی آنان ۵ ماهه بوده باشد نه چهار ساله.(هنوز برای محاکمه زود است)

۷-اما جهت استحضار شهروندان محترم و منتقدین قابل احترام در خصوص پیست موتورسواری، گود کشتی، استخر شنا،فرهنگسرا، سند خانه های شمال شهر، راه آهن و دهها مورد دیگر مکاتبه، جلسه و مسافرت های استانی و کشوری انجام شده و شورای اسلامی، شهرداری، فرمانداری و نمایندگان محترم پیگیری می کنند و در جریان امور هستند اما نکته قابل تامل این است که برخی مواقع برخی امور از اختیارات شورای اسلامی شهر خارج است و پیگیری های فراوان منتج به نتیجه نمی شود اما بر حسب وظیفه پیگیریم و گزارش آن را در وقت مقتضی و انشاالله بعد از حصول نتیجه به استحضار مردم شریف خواهیم رساند.

ضمنا به اطلاع می رساند: درب دفتر شورای اسلامی شهر جغتای بر روی شهروندان برای حضور در جلسات این شورا در روزهای دوشنبه هر هفته بعد از نماز مغرب باز بوده و شهروندان می توانند با هماهنگی قبلی در این جلسات حضور یابند.

با تشکر فراوان/خدمتگزاران شما در شورای شهر

پیام جغتای بر خود لازم می داند از حس مسولیت شورای شهر در پاسخگویی به مطالبات و دغدغه های مردمی تشکر نماید.

 

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای