۱۳:۰۵:۴۷ - دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
تردد مدیران پروازی «جغتای» با خودروی دولتی، قانونی یا غیر قانونی
کاربران فضای مجازی شهرستان جغتای به استفاده چند مدیر از خودروهای پلاک قرمز در این شهرستان واکنش نشان دادند.

به گزارش پیام جغتای، واکنش تعدادی از اهالی شهرستان جغتای در فضای مجازی به تردد چند مدیر پروازی این شهرستان با اتومبیل های دولتی در حد فاصل ۸۵ کیلومتری دو شهر سبزوار و جغتای باعث شد تا خبرنگار این پایگاه خبری طی تماس با روابط عمومی اداره کل استانی یکی از این ادارات در مشهد، قانونی بودن یا نبودن این موضوع را جویا شد.

استفاده مدیر مرکز فنی و حرفه ای جغتای از خودروی پلاک قرمز برای تردد روزانه بین دو شهر سبزوار و جغتای به عنوان یکی از درخواست های شهروندان توسط خبرنگار ما با مسول روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی در میان گذاشته شد.

در همین راستا ظهر امروز علی مخلصی مسول روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی با قانونی دانستن این اقدام مدیر مرکز فنی و حرفه ای جغتای گفت: طبق مقررات کشوری، تردد فاصله بین دو شهر جغتای و سبزوار برای انجام خدمت توسط مذیر مرکز فنی و حرفه ای جغتای بلامانع می باشد.

وی اما در ادامه با لفظی تامل برانگیز اظهار داشت: باید منت مدیری که برای خدمت به مردم خطر این جاده را به جان خریده است را بکشیم و قدردان او باشیم.

یادآور می شود: اظهارات تامل برانگیز مسول روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی در حالی ایراد می شود که علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان جغتای در اسفندماه سال گذشته در گفت و گو با خبرنگار پیام جغتای، عدم استقرار مدیران پروازی در این شهرستان را تخلف دانسته بود.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای