۶:۳۳:۲۱ - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
تجلیل از برترین های بخش کشاورزی و دامداری جغتای+ تصاویر
به گزارش پیام جغتای، ظهر روز گذشته سالن همایش های ۹ دی شهرستان جغتای میزبان برگزیدگان بخش های کشاورزی، تولید، دامداری و مدیران عامل شرکت های تعاونی برتر این شهرستان بود. این مراسم از ساعت حدود ۱۱ شروع شده و میهمان ویژه آن محمدرضا اورانی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی خراسان‌ رضوی بود که در ادامه

به گزارش پیام جغتای، ظهر روز گذشته سالن همایش های ۹ دی شهرستان جغتای میزبان برگزیدگان بخش های کشاورزی، تولید، دامداری و مدیران عامل شرکت های تعاونی برتر این شهرستان بود.

این مراسم از ساعت حدود ۱۱ شروع شده و میهمان ویژه آن محمدرضا اورانی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی خراسان‌ رضوی بود که در ادامه به سخنرانی برای حاضرین پرداخت.

اورانی که سخنران پس از حاشیه سازی ها و حملات تند محمد علی آبادی فرماندار جغتای علیه رسانه ها، برای ایراد سخنان خود به پشت تریبون رفته بود، اظهار داشت: علی رغم بارش های اخیر، همچنان بخش های قابل توجهی از شهرستان جغتای در معرض خشکسالی ضعیف و متوسط قرار دارد.

وی ارتقای بهره وری آب در بخش کشاورزی شهرستان جغتای را لازم دانسته و خاطرنشان کرد: ۵۴ درصد از وسعت این شهرستان در معرض خشکسالی متوسط قرار دارد و از این رو رفتن به سمت استفاده از روش های آبیاری نوین برای جغتای یک فرصت و یک التزام می باشد.

در پایان این مراسم از برگزیدگان بخش ها مختلف تجلیل به عمل آمد.

 انتهای پیام/

 


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای