۲۰:۳۲:۵۷ - شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
بهره برداری از 6 طرح عمرانی و اشتغال زایی در شهرستان جغتای+ تصاویر
به گزارش پیام جغتای، بخش مرکزی شهرستان جغتای در چهارمین روز از دهه مبارک فجر شاهد افتتاح 6 طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و اشتغال زایی به دست امام جمعه، فرماندار و چند تن از مسولان این شهرستان بود. مرغداری 3 هزار قطعه ای در مجاورت شهرک صنعتی شهید رجایی شهرستان جغتای، و شهرک مسکونی زمند

به گزارش پیام جغتای، بخش مرکزی شهرستان جغتای در چهارمین روز از دهه مبارک فجر شاهد افتتاح 6 طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و اشتغال زایی به دست امام جمعه، فرماندار و چند تن از مسولان این شهرستان بود.

مرغداری 3 هزار قطعه ای در مجاورت شهرک صنعتی شهید رجایی شهرستان جغتای، و شهرک مسکونی زمند با اعتبار 7 میلیارد ریالی و در زمینی به مساخت 3 هزار متر مربعی، اولین پروژه ای بود که امروز به دست مسولان شهرستان جغتای افتتاح شد.

این واحد مرغداری قادر است در هر سال جوجه ریزی خود را تا سقف یک میلیون 900 هزار قطعه برساند، و پیش بینی می شود در هر دوره یکساله خود 5 هزار و پانصد تن گوشت روانه بازار کند.

سیستم آبیاری قطره ای در روستای شهرستانک طرح دیگری بود که صبح امروز به بهره برداری رسید این طرح قادر است زمینی به مساحت 6 هکتار را تحت پوشش خود قرار دهد. این سیستم آبیاری با تسهیلات بلاعوض 42 میلیون تومانی و سرمایه گذاری 14 میلیون تومانی یکی از کشاورزان این روستا تاسیس شده است.

سالن ورزشی با زیربنای حدود 1000 متر نیز از جمله طرح های مهمی بود که امروز در روستای شهرستانک با هزینه ای بالغ بر 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

بهره برداری از چند پروژه مخابراتی به مبلغ 537 میلیون تومان و افتتاح آموزشگاه آزاد خیاطی به مبلغ 45 میلیون تومان و کلنگ زنی ساختمان مرکز آموزشی بهورزی و باز آموزی برنامه های سلامت به مبلغ 160 میلیون تومان از مهم ترین پروژه های مورد بهره برداری در چهارمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان جغتای بود.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای