۹:۴۱:۵۵ - یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵
بهره برداری از 6 طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان جغتای+ تصاویر
به گزارش پیام جغتای، روز گذشته شهرستان جغتای با حضور مسولان جهاد کشاورزی، کمیته امداد، ورزش و جوانان و سپاه ناحیه جغتای شاهد افتتاح 5 طرح اشتغال زایی در قالب پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی این شهرستان بود. این طرح ها که با پرداخت 100میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پایی بسیج سازندگی جغتای و در

به گزارش پیام جغتای، روز گذشته شهرستان جغتای با حضور مسولان جهاد کشاورزی، کمیته امداد، ورزش و جوانان و سپاه ناحیه جغتای شاهد افتتاح 5 طرح اشتغال زایی در قالب پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی این شهرستان بود.

این طرح ها که با پرداخت 100میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پایی بسیج سازندگی جغتای و در 6 روستای جبله نو، زور دستوران، فشانجرد، زور جغتای، عبدل آباد و سامقان  به اجرا در آمده است شامل پرورش زنبور عسل، ماهی،  شترمرغ، دام سنگین، بلدرچین، مرغ بومی، می باشد که توانسته است برای 6 نفر از اهالی این روستاها به صورت مستقیم اشتغال ایجاد نماید.

شایان ذکر است در سالهای اخیر بسیج سازندگی مستقر در سپاه ناحیه این شهرستان با پرداخت تسهیلات کم بهره به تعدادی از جوانان جویای کار توانسته است تا ضمن ایجاد اشتغال برای این افراد، ضمینه عدم مهاجرت نیروها را به کلان شهرهابوجود آورد.

در ادامه تصاویر برخی از این طرحهها قابل مشاهده است:

1- پرورش زنبور عسل با اعتبار 10 میلیون تومان:

img_5075 img_5074 img_5073 img_5065

2- پرورش دام سنگین با اعتبار 25میلیون تومان:

img_5093 img_5087 img_5085 img_5083

3- پرورش ماهی با اعتبار 30 میلیون تومان:

img_5097 img_5096

انتهای پیام/

 


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای