۱۰:۵۲:۲۹ - شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
روز خوب ورزش جغتای؛
برتری نمایندگان «جغتای» در رشته های فوتسال و فوتبال در برابر حریفان خود
آخرین جمعه مردادماه سال جاری را می توان یکی از روز های خوب ورزشی برای شهرستان جغتای در رقابت های استانی نام برد.

به گزارش پیام جغتای، آخرین جمعه مردادماه سال جاری را می توان یکی از روز های خوب ورزشی برای شهرستان جغتای در رقابت های استانی نام برد، چرا که علاوه بر برد شیرین نمایندگان این شهرستا در برابر حریفان خود در رشته های فوتبال و فوتسال، خبر دعوت از دو نوجوان فوتسالی به اردوی استعدادیابی تیم ملی جوانان نیز بر سر زبان ها افتاد.

پیروزی تیم فوتبال کیوان شهرستان جغتای در برابر تیم اتحاد تربت جام در رقابت های لیگ دسته یک استان با نتیجه ۲ بر یک و راهیابی تیم امید محمد آباد به نمایندگی از فوتسال شهرستان به مرحله دوم رقایت های استانی با برتری ۷ بر یک مقابل تیم مرکز تجاری گناباد دستاورد ورزش شهرستان جغتای در آ خرین جمعه مردادماه به شمار می روند.

دعوت از امید محمد آبادای و امید صابر زاده، دو عضو تیم فوتسال امید محمدآباد به اردوی استعداد یابی تیم ملی دیگر اتفاقی بود که روز گذشته انتشار اخبار آن در فضای مجازی شهرستان جغتای کام مردم را شیرین کرد.

یادآور میشود: تیم فوتبال بیتای جغتای که در دور قبل رقابتهای لیگ دسته یک استان نایب قهرمان شده بود، در این دوره با تغییر نام ناشی از تغییراسپانسر، با عنوان تیم کیوان در این رقابتهای شرکت کرده است.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای