• تاریخ: فروردین ۲۹, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 4736

انهدام باند تهیه و توزیع شیشه در جوین

به گزارش پیام جغتای، سرهنگ مهدی غلام زاده با اعلام این خبر به آل نور گفت: با کسب خبری مبنی برقاچاق مواد مخدر صنعتی از شهرهای هم جواربه این شهرستان توسط دو جوان سابقه دار، تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، مو ...

به گزارش پیام جغتای، سرهنگ مهدی غلام زاده با اعلام این خبر به آل نور گفت: با کسب خبری مبنی برقاچاق مواد مخدر صنعتی از شهرهای هم جواربه این شهرستان توسط دو جوان سابقه دار، تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.
وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، پس از یک هفته کار گسترده میدانی ، به اطلاعاتی در خصوص قاچاق مواد مخدر توسط یک دستگاه پژو ۴۰۵ دست یافت.
فرمانده انتظامی جوین تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر، با تعقیب خودرو حامل مواد در سطح شهر و انجام یک عملیات ضربتی، توانست اعضای باند ۴ نفره تهیه وتوزیع مواد مخدر شیشه را دستگیر کند.
غلام زاده با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی، گفت: پلیس جوین با عزم جدی با سوداگران مرگ برخورد کرده و از شهروندان تقاضا دارد در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر ، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس شهرستان اطلاع دهند.
انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست