۱۵:۰۰:۲۲ - جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶
امام جمعه جغتای: بی توجهی به خواسته های مردمی زمینه اعتراضات را به وجود آورد
امام جمعه جغتای گفت: اگر مسولان به وظایف خود عمل کنند و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را رفع کنند، آمریکایی ها و دیگر دشمنان نظام انقلاب اسلامی نمی توانند غلطی بکنند.

به گزارش پیام جغتای، حجت الاسلام علی اکبر موحدی پور امام جمعه شهرستان جغتای در خطبه های این هفته نماز جمعه جغتای که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرینی زیادی را پشت سر گذاشته است اما روز فرار شاه برای دومین بار به خارج از کشور و برداشته شدن اولین قدم برای پیروزی انقلاب اسلامی یکی از ماندگارترین روزهای شیرین تاریخ انقلاب اسلامی است که ضربه مهلکی را بر پیکره استکبار وارد کرد.

سالروز امضای قرارداد کمپ دیوید بین انور سادات و رژیم صهیونیستی موضوع دیگری بود که امام جمعه جغتای با اشاره به آن گفت: این قرارداد که در راستای فراموشی مساله فلسطین منعقد شد، به عنوان یکی از خفت بارترین تفاهم نامه های بین المللی در تاریخ اسلام باقی ماند.

حجت الاسلام موحدی پور در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته جغتای با یاآوری سالروز شهادت نواب صفوی گفت: انقلاب اسلامی مدیون خون شهیدانی همچون نواب صفوی است که علی رقم تمامی سختی ها، خفقان ها و وعده های فریبنده دربار شاهنشاهی، در راه پیروزی انقلاب اسلامی مقاومت کرده و جان خود را در همین راه فدا کردند.

عمل به وظیف مسولان، دشمن را ناکام میکند

وی همچنین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مردم قم، خاطرنشان کرد: ایشان از مسولان خواستند تا تفکیک بین آشوب گران و مردم معترضی را مدنظر قرار دهند تا صف اغتشاشگر و مردم معترض از یکدیگر جدا بشود.

خطیب نماز جمعه جغتای افزود: رهبر معظم انقلاب همچین با انتقاد از بی توجهی های صورت گرفته به تجمعات مردم مالباخته در مناسبتهای مختلف در شهرهای گوناگون کشورمان، فرمودند: باید صدای مردمی که اعتراضشان بحق است شنیده شده و به مشکلشان رسیدگی شود.

حجت الاسلام موحدی پور گفت: براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، اگر مسولان به وظایف خود عمل کنند و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را رفع کنند، آمریکایی ها و دیگر دشمنان نظام انقلاب اسلامی نمی توانند غلطی بکنند.

انتهای پیام/


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای