• تاریخ: دی ۱۳, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 11231

استقبال پرشکوه مردم جغتای از اکران فیلم “یتیم خانه ایران”+ تصاویر

به گزارش پیام جغتای، شب گذشته اکران فیلم سینمایی فاخر “یتیم خانه ایران” در سالن اجتماعات 9دی شهرستان جغتای با استقبال گسترده مردم همراه شد، به گونه ای که در هر سه نوبت نمایش این فیلم، مسولان اکران مجبور به فر ...

به گزارش پیام جغتای، شب گذشته اکران فیلم سینمایی فاخر “یتیم خانه ایران” در سالن اجتماعات 9دی شهرستان جغتای با استقبال گسترده مردم همراه شد، به گونه ای که در هر سه نوبت نمایش این فیلم، مسولان اکران مجبور به فروش بلیط مازاد بر ظرفیت شدند.

ازدحام جمعیت در جلو درب محل اکران این فیلم ارزشمند از همان دقایق ابتدایی سانس اول(ساعت15:00) جزو حواشی قابل ذکر اکران فیلم سینمایی “یتیم خانه ایران” در شهرستان جغتای بود.

در همین رابطه محمد اسماعیل نوروزی دبیر ستاد اکران های مردمی جشنواره عمار شهرستان جغتای به خبرنگار پیام جغتای گفت: استقبال مردم فهیم و قدرشناس شهرستان جغتای از اکران این فیلم در سطح بالایی بود.

نوروزی با بی سابقه خواندن استقبال مردم از اکران یک اثر سینمایی در شهرستان جغتای، تشریح کرد: وقتی تعداد بلیط فروخته شده برای یک نیمروز در یک شهرستانی مثل جغتای به عدد 700 می رسد، نشان از استقبال گسترده و پرشور مردم از این اثر سینمایی در این شهرستان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: درخواست هایی برای اکران مجدد این اثر فاخر در جغتای نیز دریافت کرده ایم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست