۱۱:۰۶:۳۶ - دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
هفته گذشته؛
استفاده شخصی یک مدیر دولتی جغتای از خودرو دولتی حاشیه ساز شد
به گزارش پیام جغتای، روز جمعه هفته گذشته استفاده شخصی یکی از مدیران دولتی بلندپایه شهرستان جغتای از خودروی پلاک قرمزی که در اختیار وی می باشد با حواشی خاصی همراه شد. یک منبع موثق در این رابطه که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار پیام جغتای گفت: پس از این که یکی از ماموران نیروی

به گزارش پیام جغتای، روز جمعه هفته گذشته استفاده شخصی یکی از مدیران دولتی بلندپایه شهرستان جغتای از خودروی پلاک قرمزی که در اختیار وی می باشد با حواشی خاصی همراه شد.

یک منبع موثق در این رابطه که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار پیام جغتای گفت: پس از این که یکی از ماموران نیروی انتظامی در روز تعطیل متوجه تردد خودرو پلاک قرمز در یکی از خیابان های شهر جغتای می شود اقدام به تعقیب آن نموده و پس از توقف این خودرو در محوطه بیمارستان ولیعصر این شهرستان دلیل استفاده شخصی وی از خودرو دولتی را جویا می شود.

این منبع مطلع افزود: این مدیر دولتی در ابتدا تلاش می کند تا با استفاده از جملات و الفاظی خاص، مامور نیروی انتظامی را از پیگیری موضوع باز دارد تا شاید موضوع ختم به خیر بشود، اما از آنجایی که این مامور به وظیفه خود آشنایی داشته است کوتاه نمی آید و در نتیجه برخوردهای خارج از عرف این مدیر با مامور وظیفه شناس نیروی انتظامی، باعث طرح شکایت نیروی انتظامی شهرستان جغتای علیه مدیر دولتی مذکور می شود.

جزییاتی در رابطه با روند پیگیری این پرونده در دسترس نیست و نیروی انتظامی در این رابطه هیچ اطلاعاتی در اختیار خبرنگار پیام جغتای نگذاشته است، اما شنیده ها حاکی از آن است که: موضوع با میانجیگری دیگران مختومه شده است.

شایان ذکر است: چندی پیش نیز انتشار یک فایل ویدئویی در یکی از گروهای تلگرامی شهرستان جغتای مبنی بر استفاده یکی از دیگران مدیران ارشد دولتی از خودرو شخصی در جاده ای خارج از شهر با واکنشهای مردمی روبرو شد.

انتهای پیام/

 

 1. علی   فروردین ۲۸, ۱۳۹۶  

  نوش جانش
  دیگران بردند و خوردند
  این هم روش

 2. شهروند   فروردین ۲۸, ۱۳۹۶  

  انقاب دست کیا افتاد
  اشرافی گری یعنی همین
  طرف یه جوری میشینه تو ماشین که انگار مال باباشه
  خناق بشه


پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها:
پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای پیام جغتای